TARAL Tarım Makinaları

Taral Tarım

TARAL

Taral Tarım Makina ve Aletleri Sanayi A.Ş., 1968 yılında Tarımsal Mücadele Makinaları üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makina parkı.
Tüm Ürünleri Gör

SADAL Tarım Makinaları

Stihl & Lowe & Viking

STIHL

SADAL Tarım Makinaları Dış Tic. A.Ş., 1995 yılından beri STIHL, 1997 yılından beri VIKING, 2005 yılından beri LÖWE markalarının Türkiye'dekiyetkili ve tek distribütörüdür.

Türkiye’nin 7 bölgesinde 350’den fazla Yetkili Bayisi, 180’den fazla Yetkili Servis Noktası ile SADAL ülke çapında hızlı, verimli, kaliteli bir pazarlama ve satış sonrası hizmetler ağına sahiptir.
Tüm Ürünleri Gör

KUBOTA Bağ Bahçe Traktörleri

Kubota Tarım Traktörleri

KUBOTA

Kubota Corporation of Japan was established in 1890 and has become an international brand leader with a focus on contributing to society by offering environmentally compatible equipment designed to improve quality of life. Kubota Corporation has subsidiaries and affiliates that manufacture and/or market products that are sold in more than 130 countries.
Tüm Ürünleri Gör

SEL Hortumları

Sel Tarım Hortumları

SEL

Polimer Kauçuk San.Paz. A.Ş. 1957’de kurulmuştur. Hızlı gelişimi sonucu günümüz Türkiye’sinde hortum ile birlikte anılan SEL markası ile her türlü hortum üretimini 125.000 m2 lik bir alanda yürütmektedir. Çerkezköy tesislerimizde (70.000 m2 kapalı alan) her çeşit kauçuk hortum üretimi yapılmaktadır. Avcılar’da bulunan tesisimizde PVC ve Thermoplastik ürünler imal edilmektedir.
Tüm Ürünleri Gör

KURTSAN Süt SAğım Makinaları

Kurtsan Süt Sağım Makinaları

KURTSAN

1985 yılında, süt sağma makinaları için kurulan bir atölyede duyulan heyecanın büyüklüğü Kurtsan'ın bugüne gelmesindeki en büyük sermaye olmuştur.
Tüm Ürünleri Gör

Silkar Bahçe Malzemeleri

Castel Garden & Gardenjoy

SBM

GGP Global Garden Product SPA (CASTEL GARDEN Motorlu Çim Biçme Traktörleri, ÇimBiçme Makinaları, Motorlu ve Elektrikli Testereler, Motorlu ve ElektrikliTırpanlar, Çim Havalandırma Makinaları, Çit Budama Makinaları, Öğütme Makinaları), CARLTON, BRIGGS&STRATTON AG, MURRAY, SNAPPER, FERRIS, NEGRI firmalarının da distribütörlüğünü yapmaktadır.Tüm Ürünleri Gör

E-Bülten
TaralStihlSelVikingKurtsanLoweKubotaGastelgardenFelcoGardenjoySBM